Zapalovací svíčky

Rubrika: Automotive
13.4.2023

Na začátku dubna jsme na vybraných trzích představili náš nový sortiment - zapalovací svíčky pod obchodní značkou TESLINE.

Na sortiment zapalovacích dílů se zaměřujeme již více než 50 let. Jsme největšími výrobci zapalovacích kabelů, nabízíme jeden z nejširších sortimentů zapalovacích cívek a jako jedna z mála firem nabízíme i ucelený sortiment koncovek na cívky. Sortiment zapalovacích svíček tak přesně zapadá do oblasti, kde díky našim znalostem a zkušenostem dlouhodobě vystupujeme jako jeden z největších dodavatelů.

Spark plugs

At the beginning of April, we introduced in selected markets our new product line - spark plugs under the TESLINE brand.

We have been focusing on the ignition technology for more than 50 years. We are the leading manufacturer of ignition cables, offer one of the largest assortments of ignition coils and are one of the few companies to offer a comprehensive range of coil-on-plug boots. The spark plugs thus fit exactly into the area where we have long been one of the top suppliers thanks to our knowledge and experience.

Cвечи зажигания

В начале апреля мы представили на отдельных рынках новую линейку - свечи зажигания под маркой TESLINE.

Уже более 50 лет мы уделяем особое внимание ассортименту деталей системы зажигания. Мы являемся крупнейшими производителями проводов зажигания, предлагаем один из самых широких ассортиментов катушек зажигания и являемся одной из немногих компаний, предлагающих полный ассортимент наконечников для катушек. Таким образом, свечи зажигания в точности вписываются в область,в которой мы уже давно занимаем позицию одного из крупнейших поставщиков благодаря нашим знаниям и опыту.

Další novinky

Rozšíření sortimentu

Od 01.08.2023 rozšiřujeme náš sortiment koncovek zapalovacích cívek o nové typy. Všechny nové koncovky můžete najít ve vyhledávači na našich webových stránkách a v databázi TECDOC. Ke každému typu jsme tradičně připojili fotografii a informace o výrobku včetně technických dat a údajů o modelech a značkách automobilů, pro které jsou tyto koncovky určeny.

Kromě nových koncovek jsme mysleli i na optimalizaci balení, dopravy a souvisejících nákladů. Do naší nabídky jsme doplnili nové krabičky, které jsou primárně určeny pro nejmenší koncovky a jejich příslušenství, jako jsou vodící kroužky a pružiny.

Nový katalog všech koncovek zapalovacích cívek naší firmy bude vydán do konce srpna 2023. Katalog bude ke stažení na našich webových stránkách.  

Již před tímto rozšířením byla TESLA BLATNÁ největším dodavatelem koncovek zapalovacích cívek v Evropě. Po doplnění dalších více než 40 nových typů jsme tuto svoji vedoucí pozici ještě dále posílili.

Rubrika: Automotive
11.7.2023

Automechanika Istanbul 2023

Ve dnech 8.-11. 6. 2023 se v Istanbulu koná největší výstava věnovaná náhradním dílům pro automobily v Turecku. Navštivte naši expozici na výstavišti TUYAP. Na veletrhu představíme celou řadu novinek v našem širokém sortimentu. Máte-li již nyní zájem o setkání, kontaktujte nás.

Rubrika: Automotive
11.1.2023

Nový e-shop

S radostí Vám oznamujeme, že od 09.05.2023 spouštíme nový e-shop.

Skoro 3.000 výrobků pod značkou TESLA si nyní můžete koupit i online z pohodlí domova za pár minut. Sortiment zahrnuje zapalovací kabely, zapalovací cívky, koncovky cívek, automobilové žárovky a pojistky. To vše přímo z našeho skladu. Naším cílem je, abyste s námi byli maximálně spokojeni. Nenabízíme pouze kvalitní výrobek. Nabízíme i podporu přímo od výrobce a kvalitní servis. Kdykoli se na nás můžete obrátit s jakýmkoli obchodním či technickým dotazem. Odpovíme, prověříme, vyřešíme… Jsme zde pro Vás a děkujeme Vám za zájem o naše výrobky.

Rubrika: Automotive
27.4.2023

Snížení energetické náročnosti objektu

Název projektu: Snížení energetické náročnosti objektu společnosti TESLA BLATNÁ, a.s.

Registrační číslo projektu:  CZ.01.3.10/0.0/0.0/19_251/0022929

Etapy:

 

1.      ETAPA 30. 6. 2020 - 31. 3. 2022

V rámci realizace 1. etapy projektu dojde k instalaci systému nuceného větrání se zpětným získáváním tepla (ZZT) v objektu výrobní haly M3. V objektu M3 bude dále řešena výměna svítidel za LED technologii v rámci této etapy. V rámci objektu M4 bude řešena výměna výplní otvorů, zateplení a výměna stávajících svítidel za LED technologii, přičemž společně s výměnou osvětlení bude řešena související instalace svazků.

 

2.      ETAPA 1. 4. 2022 - 31. 12. 2022

V rámci 2. etapy projektu dojde k realizaci zateplení společně s výměnou výplní otvorů a také výměnou osvětlení v objektu výrobní haly M5. V rámci objektu C6, M4 a M5 bude řešena otopná soustava. V rámci objektu C6 bude dále řešena výměna oken. V rámci této etapy bude dále řešena izolace vnějších rozvodů tepla z centrální kotelny k objektům M3, U5, T1, C2, C1 a C6.

 

3.      ETAPA 1. 1. 2023 - 30. 5. 2023

V případě 3. Etapy projektu bude řešena výměna zdroje vytápění za kondenzační kotel společně s výměnou výplní otvorů v rámci výrobního objektu M4 a M5. V rámci objektu M4 a M5 bude realizována výměna stávajících svítidel za LED technologii.

 

Rubrika: Electronics
13.4.2023

Katalogy 2023

Na rok 2023 připravujeme kompletní edici nových katalogů. V prvním pololetí vydáme nový výrazně rozšířený katalog s kompletní nabídkou zapalovacích dílů. Ve druhém pololetí roku 2023 představíme nový katalog a novinky v sortimentu pojistek a automobilových žárovek. Máte-li o nové katalogy zájem, napište nám.

Rubrika: Automotive
11.1.2023

Často kladené dotazy

1.       Jak poznám kvalitního dodavatele?

Náhradní díly pro automobily prodává neskutečně velké množství firem. Je nemožné rychle rozeznat kvalitní nabídku od té nekvalitní. Přesto existuje několik ukazatelů, které Vám mohou pomoci. Pokusíme se Vám některé krátce popsat:

-          Firma s historií, silnou značkou a kladnými referencemi je jednoznačně preferovanou volbou.

-          Výrobce nabízí oproti velkoobchodům zpravidla kvalitnější servis a vyšší úroveň znalostí.

-          Firma s jasně vymezeným sortimentem dokáže většinou kontrolovat kvalitu a šíři svého sortimentu lépe.

Nic není předem dané a vše se v čase mění. V TESLE se každopádně snažíme, abyste byli s námi vždy maximálně spokojeni. A ano…. Jsme výrobce s dlouhou historií, známým jménem a specializovaným sortimentem určeným pro autoelektriku.   

 

2.       Co dělat, když nemůžete najít díl, který hledáte?

V TESLE neustále pracujeme na rozšiřování našeho sortimentu. V tuto chvíli nabízíme 3.000 položek a tento počet stále roste.  Všechna data průběžně vkládáme do nejrozšířenější databáze náhradních dílů, do TECDOCu. Samozřejmě si uvědomujeme, že tato databáze je určena spíše profesionálním uživatelům. Pro menší firmy anebo pro individuální majitele automobilů nabízíme neustále aktualizovaný vyhledávač dílů na naší webové stránce. Pro zákazníky, kteří rádi hledají v klasických katalozích a dělají si ručně psané poznámky, stále nabízíme katalogy v papírové podobě. A pokud neuspějete ani tam, prostě nám napište. Pošlete vzorek, výkres, fotku a co nejvíce informací o automobilu a naši kolegové najdou pro Vás řešení.  

 

3.       Proč nabízíme různé typy zapalovacích kabelů?

TESLA nabízí přes 10 různých typů zapalovacích kabelů. Kabely se liší zejména v konstrukci jádra a v průměru samotného kabelu. Typ jádra je důležitý pro správné odrušení a pro přenos vysokonapěťové jiskry.  Hodnota odporu, správná délka kabelů a jeho dostatečný průměr – to vše ovlivňuje jízdní vlastnosti Vašeho vozidla a umožnuje bezproblémové fungování motoru. U některých modelů automobilů Vám nabízíme možnost výběru mezi několika typy kabelů. Pokud tak činíme, víme, že si to můžeme dovolit. Dokonce Vám můžeme nabídnout i různé barvy. V jednom ale kompromisy neděláme. Použité materiály jsou vždy jen ty nejvyšší kvality.  Tato a další podobná kompromisní řešení rádi přenecháváme našim konkurentům. My jsme přesvědčeni, že tudy cesta nevede.

 

4.       TESLA nabízí skoro 200 různých typů koncovek na cívky. Jiné firmy tento sortiment nemají. Proč jsou tyto výrobky pro zákazníka zajímavé?

Zapalovací cívky hrají v systému zapalování zásadní roli. Bez vysokonapěťové jiskry Vaše auto ani nenastartuje. Výměna celé zapalovací cívky se tak často jeví jako jediné správné řešení. Ale když nesvítí světlomet, také neměníte celý díl, ale jenom žárovku uvnitř. A podobné je to i u cívek. Zapalovací cívka se skládá z mnoha částí. Jendou z viditelných částí jsou koncovky, vyráběné z tepelně odolného materiálu. Pokud jsou tyto koncovky poškozené, ať již mechanicky anebo se na nich projevil zub času, přenos vysokonapěťové jiskry nemusí být ideální. Stačí pak vyměnit koncovku a Vy i Vaše auto hned poznáte, že problém byl odstraněn. A vše bylo rychlé a za výrazně méně peněz, než by bylo třeba zaplatit u výměny kompletní cívky. Je to drobnost, která Vám ale šetří peníze a nám přináší spokojené zákazníky.

 

5.       TESLA doporučuje při montáží všech zapalovacích dílů použití speciálního maziva. Jaké má toto mazivo výhody?

Nevodivé silikonové mazivo doporučujeme nanést na vnitřní stranu silikonové koncovky na zapalovacím kabelu anebo na zapalovací cívce. Toto silikonové mazivo pomáhá chránit spoj před vlhkostí a netěsnostmi a zabraňuje přilepení koncovky na keramickou část zapalovací svíčky.

TESLA nabízí několik typů tohoto maziva.  U koncovek pro cívky a u zapalovacích cívek je toto mazivo součástí balení a to v malém sáčku s mazivem o hmotnosti 1g. U zapalovacích kabelů si lze toto mazivo přiobjednat podle požadavku zákazníků. Nabízíme i tubu s 10g maziva pro opakované montáže a výměny zapalovacích dílů.

Kvalitní montáž vyžaduje kvalitní díly a zkušené specialisty. My v TESLE se snažíme, abyste měli opravdu vše, co si Vaše auto zaslouží.

 

6.       Jak mohu najít správný typy automobilové pojistky?

TESLA nabízí nejširší sortiment automobilových pojistek na trhu. Pojistek je skutečně velmi mnoho, a proto velmi dobře rozumíme situacím, kdy zákazník neví, který typ vlastně potřebuje. Kvalitní výrobci myslí i na tyto případy. Každá pojistka by měla být označena – pojistka má specifickou barvu plastového krytu a na něm zpravidla napsanou anebo vyraženou hodnotu proudu. Na našem vyhledávači navíc najdete u každé pojistky barevnou fotku a výkres s rozměry. Kromě správného výběru typy nepodceňte ani výběr dodavatele. Pojistka je malá ale velmi důležitá součástka. Nestojí více než několik korun, ale její nesprávná funkce může způsobit značné škody.

 

7.       V sortimentu automobilových žárovek existuje na světě celá řada značek, které jsou velmi podobné značce TESLA. Proč tomu tak je?

Značka TESLA je synonymem pro kvalitní automobilové žárovky již několik desetiletí. Jedná se o značku, která je celosvětově známá a mezi zákazníky velmi oblíbená. TESLA Blatná je jediným oprávněným uživatelem ochranné známky TESLA pro tento sortiment. I my dokážeme vyměnit jedno nebo dvě písmena v názvu. Je to velmi snadné. Nicméně si myslíme, že náš zákazník daleko více ocení, pokud pod kvalitní a známou značkou najde také kvalitní výrobek. Bez vymýšlení a bez kompromisů. Jsme rádi, že počet našich spokojených zákazníků trvale roste, a to po celém světě.  

Rubrika: Automotive
12.1.2023