Tesla Kariéra

Svět se mění a my se měníme s ním. Máme ambiciózní plány do budoucna a neustále hledáme motivované spolupracovníky.

Jsme středně velká společnost s 250 zaměstnanci a 60 lety zkušeností v automobilovém a elektronickém průmyslu. Každý rok prodáváme své výrobky milionům koncových zákazníků ve více než 50 zemích světa.


Lidé pracující ve společnosti TESLA jsou pro nás důležití. Každý den se snažíme ukázat, že o naše zaměstnance pečujeme. Vedle příležitostí ke kariérnímu růstu poskytujeme široký program, který podporuje naše zaměstnance a pomáhá rozvíjet jejich schopnosti.

Příjemné pracovní prostředí

Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje

Atraktivní zaměstnanecké výhody

Vysoká míra osobní odpovědnosti

Zajímavé úkoly a projekty

Plochá řídící hierarchie

S 250 zaměstnanci je pro každodenní práci velmi důležitá jasně strukturovaná organizační struktura a rychlost rozhodování. Základem firmy je ale každý jednotlivý pracovník naší firmy. Aby firma bezchybně fungovala, musí každý zaměstnance plnit správně svoji roli.

Administrativa

Administrativa

Síla každé zákaznicky orientované firmy je ve spolupráci, komunikaci a partnerství. Vážíme si jeden druhého a klademe velký důraz na pozitivního týmového ducha a dodržování dohod s našimi obchodními partnery.

Vývoj

Vývoj

Věříme v inovaci jako jediný nástroj rozvoje firmy a hledíme do budoucnosti. A pokud inovace pohání naši společnost, je to zásluhou lidí, kteří pro TESLU pracují: ti jsou skutečným motorem našeho růstu.

Produkce

Výroba

Základním cílem naší společnosti je včasné dodání výrobku k plné spokojenosti zákazníka. Pouze spokojený zaměstnanec pracující v příjemném pracovním prostředí je zárukou výroby dílů v nejvyšší možné kvalitě.

Tým 1

TESLA byla vždy o lidech. Věříme, že úspěch firmy vychází z talentovaných a motivovaných lidí. Naším cílem je řídit se touto filozofií a takové lidi aktivně vyhledávat. K dosažení tohoto cíle jsme vytvořili program TEAM+ „program pro každého podle jeho schopností, znalostí a možností".

Specialisté

Pro specialisty

Úspěch naší společnosti je výsledkem úsilí všech našich zaměstnanců. Abychom mohli dále upevňovat své postavení na trhu, potřebujeme i nadále motivované a kvalifikované zaměstnance s potenciálem. Naše mezinárodní aktivity nabízejí každému řadu zajímavých obchodních i technických úkolů. Základem je schopnost spolupráce v týmu, samostatná systematická práce a vzájemný respekt.

Flex

Flexibilní pracovní úvazky

Nabízíme širokou škálu možností organizace práce, aby si každý mohl najít rovnováhu, kterou hledá. Máme mnoho zaměstnanců, kteří požádali o různé smluvní pružné pracovní doby, a ještě více těch, kteří si z různých důvodů potřebují přizpůsobit pracovní den svým potřebám. Usilujeme o dialog s našimi zaměstnanci a o nalézání řešení. Jen tak se můžeme společně zlepšovat.

Studenti

Pro studenty

Velmi dobře si uvědomujeme význam kvalitního vzdělání. V TESLE mají studenti možnost proniknout do technické, výrobní či obchodní problematiky v řadě oblastí již během studia. Může se jednat o studenty středních škol, tak i o studenty vysokých škol technického a obchodního zaměření. Spolupracujeme se studenty na jejich diplomových či disertačních pracích a nabízíme jim odpovídající pracovní uplatnění v jakékoli fázi jejich vzdělávání.


Podívejte se na aktuálně volná pracovní místa v naší firmě.

Pracovní pozice Datum přidání Možný nástup Přihláška PDF
Sales Manager Electronics 25.9.2023 25.9.2023

Nenašli jste mezi volnými pracovními místy uplatnění, které by odpovídalo Vašemu vzdělání, zkušenostem a znalostem? Nevadí. Pošlete nám na sebe kontakt, připojte několik informací o svých pracovních zkušenostech a my se Vám rádi ozveme.

Odesláním beru na vědomí zpracování osobních údajů.

Máte další dotazy? Jsme tady pro Vás.

Váš kontakt: Margita Ozaňáková

+420 383 415 380

ozanakova@tesla-blatna.cz

Job 2